Kurumsal

KAMER MAKİNE

Kuruluş 2005

2005 Yılında kurulan firmamız, Kesici Takım piyasasındaki eksiklerin görülmesi ve oluşan daralma nedeniyle bu alanda faaliyet göstermeye başladı. Almanya Menşeili Völkel ve V-Coil markalarının Türkiye Distribütörlüğünü alarak bu alanda ciddi atılım yaptı. Firmamız; 100 Yıllık tecrübesi ve zengin çeşidi ile kesici takımlarda söz sahibi olan Völkel firmasının Türkiye de bulunan tek distribütörü olarak faaliyet göstermektedir. Ayrıca Kamer Makine bu süreçte PTG marka matkap uçlarının, Vörker marka Karbür Freze ve Havşa Frezelerin de ithalatını yaparak iç piyasada satışını yapmaktadır.

Zengin Çeşit, Kaliteli Ürün ve Cazip Fiyat odaklı çalışmalarımız ile siz kıymetli iş ortaklarımıza hizmet vermeye devam edeceğiz.

Kamer-Makina

Misyon & Vizyon


Kamer-Makina

Misyonumuz

Deneyimli kadrosu, güçlü altyapısı ve değerli iş ortaklarının seçkin markalarından oluşan geniş ürün yelpazesiyle; zamanında, sağlıklı ve kaliteli hizmetler sunmak.

Kamer-Makina

Vizyonumuz

Kendisini sürekli geliştirip fark yaratarak ülkesine ve iş ortaklarına değer katan, sektöründe standartları belirleyen, kaliteyi ve güveni temsil eden lider marka olmak.

D E Ğ E R L E R İ M İ Z

Güvenilir Olmak

Şirketimiz, güven kazanmayı diğer tüm kazançların üstünde tutar. Bizce sürdürülebilir başarının en temel öğesi ve kurum kültürümüzün en önemli değeri; çalışanlarımızın, iş ortaklarımızın, müşterilerimizin ve toplumun bize olan güvenidir.

Çevreye Duyarlılık

Kamer Makina olarak tüm faaliyetlerimizde çevreye ve topluma saygı ön planda gelir. Her türlü aktivitemizin çevre üzerindeki etkilerini gözlemler ve oluşabilecek negatif etkileri minimize etmek için gerekli önlemleri alma sorumluluğunu kabul ederiz.

Bireye ve Topluma Saygı

İş süreçlerimizin her aşamasında çalışanlarımızın, pay sahiplerimizin, iş ortaklarımızın, müşterilerimizin beklentilerine ve ihtiyaçlarına değer verir, inanç ve görüşlerine saygı duyarız.

Profesyonel Hizmet

Deneyimli Kadromuz ve Güçlü Şirket Yapımız ile Hizmetinizdeyiz.